Medaile z MČR pro ApacheNa Mistrovství České republiky v MTB Cross country v Teplicích vybojoval
Ondra Dudek z Apache bike teamu Úpice bronzovou medaili v kategorii
kadetů. Ondra v tréninku i v mistrovském závodě sedlá sériové kolo
Apache Shaman z kolekce 2011. 
STŘEDEČNÍ POHÁR HORSKÝCH KOL 2016

Středeční pohár horských kol Apache Bike4u.cz Cup vstupuje svým 21. ročníkem do třetí desetiletky a opět uzavře cyklistickou sezónu v Podkrkonoší. Seriál je určen všem, kdo umí jezdit na kole. Vypsány jsou kategorie od 3 letých dětí až po veterány nad 50 let.
PŘEDSTAVENÍ APACHE SCALP 2016

Celoodpružený elektrobike SCALP BOSCH, má APACHE BIKE ve své nabídce jako jediná z domácích firem. Představil Vám ho server mtbs.cz.
PŘEDSTAVENÍ KOLEKCE 2016

Představení nové kolekce APACHE BIKE 2016 proběhlo na čtyřech místech po celé ČR. A na co se můžete těšit v novém roce najdete v tomto přehledu.
LUKÁŠ SLAVÍK 4x MISTR ČR

Lukáš Slavík v kategorii kadetů je čtyřnásobným mistřem České republiky 2013. Po třech předchozích titulech (2x na dráze, 1x v silniční časovce) přidal Lukáš společně s Tomášem Čapkem další mistrovský titul na dráhovém MČR v Brně, tentokrát v madisonu (bodovacím závodě dvojic).
TEST APACHE HAWK C1

Dalším testovaným kolem v nejnovějším čísle časopisu CYKLOSERVIS je karbonový 29" model APACHE HAWK C1. A výsledek testu? Nejlepší 29" model APACHE posouvá výraz „pohodlí“ ještě o nutný kus dále, téměř na pomezí mezi standardní devětadvacítky a celoodpružené maratonské modely.
TEST APACHE HAWK A1

Cykloservis testoval druhý nejvýše postavený model APACHE HAWK A1. Redaktoři testovaný model chválí - "APACHE devětadvacítky zkrátka umí, o čemž nás přesvědčil již několikrát a ani testovaný bike není výjimkou", proto se svezte na vlně "devětadvacítek" i vy!!!
LUKÁŠ SLAVÍK NA APACHE MISTREM ČR

Lukáš Slavík se stal mistrem České republiky v dráhové cyklistice v Prostějově ve stíhačce jednotlivců na 2 kilometry. Lukáš kromě zlata přivezl kompletní sadu medailí, stříbrný byl ve stíhačce družstev a bronzový v bodovacím závodě. Gratulujeme.
STŘÍBRO NA MČR PRO APACHE

Loňský mistr ČR z kategorie kadetů Ondra Dudek letos v juniorech vybojoval na MČR stříbrnou medaili. Spolu s dvojicí Vendula Kuntová a Filip Eberl obsadili druhou příčku ve štafetách. V závodě jednotlivců skončil Ondra na pátém místě.
PŘEHLED ELEKROKOL APACHE 2013

PŘEHLED ELEKTROKOL APACHEServer cykl.cz píše o českém projektu kolanaelektriku.cz, spojeném se značkou značkou Apache. Tento projekt si díky své životaschopnosti a propagaci elektrocyklistiky zaslouží mnohem více pozornosti. Síť prodejen a testovacích či servisních center zahrnutých do tohoto projektu čítá celkem stovku adres, což není zrovna malé číslo.
TEST APACHE HAWK A1 2013

Časopis Cykloservis podrobil podrobnému testu druhý nejvýše postavený 29" MTB model APACHE HAWK A1. A výsledek? Pokud hledáte vyváženou devětadvacítku s rozumnou cenou, testovaný bike je dobrou volbou.
APACHE MANITOU C1 V RACE TEAMU

Mistr ČR 2012 Ondra Dudek přebírá z rukou spolumajitele značky APACHE BICYCLES Pavla Bárty novou raketu na sezonu 2013 - model APACHE MANITOU C1
APACHE HAWK BOSCH

S top modelem APACHE HAWK BOSCH pro vás nebude žádné stoupání překážkou a doopravdy si užijete novou dimenzi cyklistiky. Díky propracované pohonné jednotce BOSCH a 29“ velikosti kol je HAWK BOSCH ideální i pro náročnou cyklistiku v horských terénech. Na jedno nabití navíc můžete ujet až 100 kilometrů.
KOLO JÁRY KULHAVÉHO PO DESETI LETECH

Před deseti lety vybojoval Jaroslav Kulhavý na kole APACHE TOTEM titul juniorského mistra světa. Od té doby se hodně změnilo. Jára se od té doby stal neúspěšnějším českým MTB závodníkem, vloni vyhrál Olympijské hry, stal se mistrem světa v elitní kategorii v roce 2011, v tom samém roce ovládl Světový pohár. Zavzpomínejte s námi na vítězné kolo z roku 2003 a jak se za těch deset let změnila technika, na které Jára jezdí, najdete v zajímavém článku z Cykloservisu 2013/4.
TEST APACHE EAGLE 2013

Redaktory Cykloservisu nezastaví nezastaví žádné počasí. V klidu si teď můžete přečíst jejich dojmy z testování kola APACHE EAGLE z kolekce 2013.
APACHE MANITOU SE VE VIP SEKCI

Top model z letošní kolekce APACHE-BIKE MANITOU SPECIAL EDITION ve VIP sekci v časopisu CYKLOSERVIS.
TEST ELEKTROKOLA APACHE TANKA TATE BOSCH

Tentokrát redaktoři časopisu Cykloservis podrobili testu nejvyšší model v nabídce elektrokol značky APACHE - devětadvacetipalcový model TANKA TATE se špičkovým elektrosystémem BOSCH. I v náročnějším terénu nebylo prakticky nic, co by testovací jezdci na modelu APACHE TANKA TATE 29" neprojeli, naopak ve výjezdech se kolo podle redaktorů chovalo naprosto suverénně a dokázalo si poradit téměř s jakoukoli překážkou. Celý článek o testování najdete buď v Cykloservisu 17/2012, nebo v přiloženém článku.
PŘEDÁVÁNÍ ELEKTROKOLA APACHE ELEKTRONICA

Po celý rok jste měli šanci vyzkoušet elektrokola APACHE v rámci "elektrojízdy" na některé z námi pořádaných akcí. Pokud jste poctivě vyplnili dotazník, měli jste šanci stát se výhercelem zbrusu nového elektrokola APACHE ELETRONICA. Na výstavě BIKE BRNO proběhlo slosování všech anketních lístků a výherkyní elektrokola se stal Petra Šrollová. V pátek v rámci finálového večera Kolo pro život 2012 předal marketingový manažer Lukáš Bárta cenu šťastné majitelce...
PŘEDVÁDĚČKY KOLEKCE KOL 2013

Areál DAJ SPORT v Boršově nad Vltavou, Hotel La Park v Kladně, Hotel Zámek ve Velké Bystřici a sál v Havlovicích nad Úpou sloužili v uplynulých dnech jako místa pro předváděčky kol APACHE BICYCLES, HEAVY TOOLS a kolanaelektriku.cz z kolekce 2013.
APACHE BIKE4U CUP 2012

Prvními dvěma závody odstartoval APACHE BIKE4U CUP 2012 v Červeném Kostelci a v Úpici. Už tuto středu se můžete těšit na další pokračování na Odolově, příští středu se bude závodit v Havlovicích, potom hned v sobotu na Bohdašíně, předposlední závod se chystá do Radvanic a finále obstará 3.10. prověřená trať na Pálence.
DALŠÍ DOMÁCÍ TITUL PRO APACHE

Další domácí titul na Mistrovství České republiky vybojovala pro APACHE-BIKE kadetka Jana Adámková v silničním závodě jednotlivců. K tomu přidala i třetí místo v týmové časovce společně s Natálií Šrůtkovou. Značka APACHE podporuje APACHE BIKE RACE team Úpice, ve kterém působí kromě Jany také domácí šampion v MTB Ondra Dudek, nebo Domik Sádlo, Jakub Fejfar, Lukáš Slavík a Michal Bergmann.
MISTR ČR 2012 NA KOLE APACHE-BIKE

Závodník týmu Apache Bike Race Team ONDRA DUDEK se stal mistrem ČR 2012 v disciplíně MTB / XC v kategorii kadetů. GRATULUJEME. Značka Apache pokračuje v podpoře mladých a nadějných bikerů, třeba budoucích olympijských reprezentantů.
TEST TANKA TATE 29" 2012

APACHE TANKA TATE 29" z kolekce 2012 - přečtěte si celý test našeho kola v nezávislém testu časopisu Cykloservis

Na Mistrovství České republiky v MTB Cross country v Teplicích vybojoval
Ondra Dudek z Apache bike teamu Úpice bronzovou medaili v kategorii
kadetů. Ondra v tréninku i v mistrovském závodě sedlá sériové kolo
Apache Shaman z kolekce 2011.

VÍCE >

TEST APACHE TOMAHAWK DISC 2011

Test kola APACHE TOMAHAWK DISC byl zveřejněn v tištěném vydání Cykloservisu č. 11/2011.
NOVÝ TEST TANKA TATE DISC 2011

Test Apache Tanka Tate Disc – přečtěte si celý test našeho kola v nezávislém testu časopisu Cykloservis...
© 2009 APACHE BICYCLES
DESIGN.HERYNEK.COM MAPA STRÁNEK .HOMEPAGE